Vďaka spokojným zákazníkom sa Cavaliere klenoty dostávajú už od roku 2008 čoraz viac do povedomia ľudí nielen v prešovskom kraji. Pravidelne sa zúčastňujeme medzinárodných výstav, aby sme vám prinášali najhorúcejšie novinky zo sveta hodiniek a šperkov. Od konkurencie nás odlišujú jedinečné zbierky a originálne dizajny, ktoré pohládzajú zrak a zanechávajú hlboký dojem. Je nám cťou byť súčasťou nezabudnuteľných momentov v živote našich zákazníkov.

Veľká časť šperkov je výsledkom precíznej práce renomovaných slovenských a svetových zlatníkov a značiek: LINDA'S DREAM, PETRA TÓTH, CALVIN KLEIN, MICHAEL KORS, DYRBERG KERN, POLICE, DKNY, DIESEL a iné.

Klenoty Cavaliere, to nie sú len šperky. Ponúkame aj široký sortiment náramkových hodiniek svetoznámych značiek: TISSOT, CITIZEN, CALVIN KLEIN, MICHAEL KORS, FESTINA, CASIO, SWISS MILITARY, BERING, DYRBERG KERN, LACOSTE, JACQUE LEMANS, DIESEL, TOMMY HILFIGER a iné. Samozrejmosťou je záručný i pozáručný servis. Ako jedna z mála predajní upravujeme po zakúpení hodiniek veľkosť remienka BEZPLATNE a na počkanie.

Pre našich zákazníkov zabezpečujeme kompletný servis – opravy zlatých a strieborných šperkov, rovnako aj výrobu snubných prsteňov a obručiek podľa vlastných predstáv. Najväčší dôraz však kladieme na cenu ponúkaných výrobkov, aby sme sa k možnostiam našich zákazníkov čo najviac priblížili.

Naša spoločnosť je registrovaná na PUNCOVOM ÚRADE SLOVENSKEJ REPUBLIKY. Nami ponúkané zlaté, briliantové a strieborné šperky podliehajú puncovej kontrole a sú označené vlastnou puncovou značkou.
Našou snahou je neopakovať sa a neponúkať to, čo väčšina. CAVALIERE KLENOTY .....VÝNIMOČNÉ A ORIGINÁLNE.....